Szanowni Państwo,

Nasza firma zajmuje się sprzedażą:
Ogniw przemysłowych Ni-Cd, Ni-Mh ,Li-ion ,baterii zwykłych – wszystkie rodzaje oraz baterii Specjalistycznych-Litowych firm: Saft ,EvE Battery ,Panasonic, Tekcell , Tadiran z różnymi wyprowadzeniami, baterii do wag elektronicznych , tachografów ,aparatów słuchowych itp.

Wykonujemy pakiety w/g wzoru do telefonów stacjonarnych ,radiotelefonów ,pakiety do elektronarzędzi, urządzeń pomiarowych i medycznych  m.in. do tak odpowiedzialnych urządzeń jak defibrylatory. Pakiety bateryjne do zamków elektronicznych do drzwi pokoi hotelowych ,oraz pakiety  podtrzymujące  pamięć w urządzeniach (Back up).

Firma sprzedaje akumulatory do UPS-ów, kas fiskalnych , łodzi i pontonów motorowych akumulatory i pakiety do modeli latających i samochodów zdalnie sterowanych.

Oferta obejmuje również źródła światła: żarówki-wszystkie rodzaje :zwykłe (główny szereg) energooszczędne, żarówki i taśmy LED ,zasilacze oraz lampy rastrowe do biur i magazynów. Żarówki do samochodów firmy Osram.

Latarki wielu renomowanych firm: dla straży ,wojska ,policji oraz płetwonurków, osprzęt do nich – kabury ,żarówki itp.

Zapewniamy też akumulatory zamienniki do aparatów cyfrowych ,kamer video oraz akcesoria ładowarki ,statywy ,torby ,futerały ,filtry ochronne UV, karty pamięci , pendrive , myszy do komputera ,czytniki kart pamięci i wszystko co jest związane z foto, video.

Naszą dewizą jest dostarczanie produktu wysokiej jakości, o dobrych parametrach za przystępną cenę. Zadowolony Klient, profesjonalizm obsługi to główny cel naszej firmy.

Poszukujemy ciągle nowych, skutecznych metod współpracy z klientami i nowych obszarów działania.

Wycenę robimy do konkretnego zapotrzebowania klienta.

Zapraszamy do współpracy.